Beachklub Ládví

Beachklub Ládví je největším beachvolejbalovým areálem v Praze a v celé České republice. Je ideálním místem pro firemní akce, teambuilding, vánoční večírky, ale i odborné prezentace a semináře.
max počet lidí
1000
velikost prostoru
30000 m2
cenová hladina
$$$

Teambuilding

Přijďte se k nám přesvědčit, že nezapomenutelný teambuilding se dá zažít i v Praze! Využít můžete naší bohaté sportovní nabídky. K dispozici máme 18 kurtů na plážový volejbal, 8 kurtů na tenis, boxerský ring, nádherný sál a venkovní terasu na jógu, parkourové hřiště, ale i venkovní pingpong, lukostřelbu nebo laser games. Uspořádat tak můžete např. Olympijské hry nebo třeba noční orientační běh dvojic v Ďáblickém lese, který leží v těsné blízkosti.

Teambuilding ale nemusí být pouze o sportu a soutěžení. Ve spolupráci s agenturou Česká cesta rádi připravíme kreativní teambuilding s cílem zlepšit spolupráci v týmu nebo zmapování potenciálu osobního rozvoje.

Firemní a vánoční večírky

Plánujete firemní večírek a nevíte si rady kde ho uspořádat? Záleží, jak chcete váš večírek, nebo party pojmout. Uspořádat umíme komorní vánoční večírek pro 30 osob, ale i velkou párty s odpoledním koncertem pro 350 osob.

Pro některé firmy, jejich zaměstnance, obchodní partnery a klienty patří vánoční párty ke klíčovým událostem v roce. Je ideální příležitostí, jak odměnit nejúspěšnější kolegy, vyhlásit nejlepší prodejce a hlavně na chvilku vypnout a oslavit konec roku. Výběr prostoru pro vánoční večírek je proto klíčový. Rádi vám zarezervujeme prostory v Beachklubu Ládví, doporučíme catering nebo třeba zamluvíme DJ.

Akce na klíč

Nevíte si rady s organizací Vaší akce? Rádi Vám pomůžeme navrhnout program a rozpočet, ale třeba i stanovit cíle a hlavně celou akci uspořádat. Firemní akce a sportovní turnaje připravujeme už přes 20 let. Vaši akci připravíme od A až do Z. Navrhneme kreativní koncept, zajistíme výborný a přitom zdravý catering a domluvíme cool doprovodný program, který bude vaše kolegy a zákazníky bavit

Relaxace

Chcete si odpočinout od starostí všedního dne? Nebo chcete odměnit své zaměstnance za jejich tvrdou práci? Využijte možnosti naší privátní finské sauny s panoramatickým oknem a výhledem na pláž! Skvělé jídlo a pití si pak můžete dopřát na přilehlé terase.

vybavení

wifi
klimatizace
projekce
flipchart / tabule
ozvučení
osvětlení
mobiliář
pódium
sprcha

služby

catering
vlastní catering
personál na akci
koordinátor(ka)
technická podpora
gastronomický zážitek
doprovodný program
vlastní parkování
vhodné pro vozíčkáře
venkovní prostor
děti vítány
dětský koutek
restaurace / kavárna
bar
ubytování na místě
konferenční prostor

účel

školení / workshop
konference / přednáška
meeting
svatba
oslava / večírek
tisková konference
koncert / divadlo
promítání / kino
výstava / vernisáž
filmování / focení
degustace
teambuilding
volnočasové aktivity
sport
jóga / meditace
venkovní aktivity
coworking

layout

layoutAttr.name
jednání 50 lidi
layoutAttr.name
divadlo 80 lidi
layoutAttr.name
škola 70 lidi
Beachklub Ládví
Beachklub Ládví
Beachklub Ládví
Beachklub Ládví
Beachklub Ládví
Prostorna
Cokoliv s.r.o.
Vlkova 34a, Praha 3
provozovna: Vlkova 36, Praha 3
IČ 10696199
Zapsaná v OR spisová zn.C 215495
vedená u Městského soudu v Praze
Prostor, který vám od 12.12.2020
na tomto webu dáváme, vyplňuje s láskou
Punk Media a Pracovna
Kontakt
mam@prostorna.cz

Michaela Dvořáková
+420 736 762 940