Služby

Pořádání eventů

Večírky, konference, svatby, workshopy,...pořádali jsem toho nespočet. Od výjimečné večeře pro dva, po festivaly pro tisíce lidí. Od prvotní myšlenky po závěrečný úklid. Možností je nespočet a přeci jen je tu jedno pojítko - musí to vás i vaše hosty bavit. Můžeme nějak pomoc? Ozvěte se.

Natáčení eventů, reklam a upoutávek

Téma - check, místo - check a teď..."Chci zaujmout a dát o sobě vědět." nebo "Je to výjimečná událost, líbilo by se mít z toho videozáznam." nebo "Bude to velký, chceme co nejvíc materiálu, který pak sestříháme." Klapka, kamera, jedem! Tedy, my ne, ale rádi vás propojíme s profíky, kteří to za kamerou i ve střižně umí.

Mám prostor a nevím, co s ním

Jsme idealisti i kritici. Baví nás prostory, akce, místa, lidi, příležitosti. Rádi píšeme příběhy, naše i vaše. Takže pokud máte prostor a nevíte co s ním, nebo sice víte, ale nějak to drhne, nebo prostě jen potřebujete pohled out of the box, dejte vědět.

Jídlo a pití může pozvednut každou událost o level výš

Sledujeme trendy, ochutnáváme, někdy i vaříme. Na gastroscéně se v různých rolích pohybujeme několik let a pořád nás to baví. Tak se nebojte ptát, pokud chcete poradit s konceptem, sestavit menu, zařídit degustace nebo propojit s někým, za jehož kvalitou si pevně stojíme.

Prostorna
Cokoliv s.r.o.
Vlkova 34a, Praha 3
provozovna: Vlkova 36, Praha 3
IČ 10696199
Zapsaná v OR spisová zn.C 215495
vedená u Městského soudu v Praze
Prostor, který vám od 12.12.2020
na tomto webu dáváme, vyplňuje s láskou
Punk Media a Pracovna
Kontakt
mam@prostorna.cz

Michaela Dvořáková
+420 736 762 940